Pre správne zobrazenie tejto stránky potrebujete mať nainštalovaný FlashPlayer 10 a aktivovaný javascript.

Dôležité upozornenie: po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Kalendár LIVE prenosov

Sobota 28. Marec 2015

  • 14:30 MFK Ružomberok MFK Košice

    Fortuna liga 30. kolo

  • 17:00 ŠK Slávia SPU DFA Nitra FBK Tvrdošín

    Florbal 3. zápas finále

  • 18:00 HC SPORTA Hlohovec HK Topoľčany

    Hádzaná 9. kolo nadstavby 1.-6.

  • 20:00 ŠK Chemes Spišská N.Ves VK Mirad PU Prešov

    volejbal 2. zápas semifinále

Nedeľa 29. Marec 2015

  • 17:00 HK Nitra HC´05 Banská Bystrica

    Tipsport extraliga 7. zápas semifinále

Streda 1. Apríl 2015

  • 17:00 HC Košice Finále

    Tipsport extraliga 1. zápas finále

  • 18:00 MŠK Považská Bystrica Tatran Prešov

    Hádzaná 9. kolo nadstavby 1.-6.

  • 18:30 Spartak VKP Komárno VK Prievidza

    volejbal 3. zápas semifinále

Piatok 3. Apríl 2015

  • 19:00 DAC Dunajská Streda FC Spartak Trnava

    Fortuna liga 24. kolo

Sobota 4. Apríl 2015

  • 14:30 ŽP Šport Podbrezová Spartak Myjava

    Fortuna liga 24. kolo

  • 14:30 Dukla Banská Bystrica FK Senica

    Fortuna liga 24. kolo

  • 17:30 FC ViOn Zlaté Moravce MFK Ružomberok

    Fortuna liga 24. kolo

  • 17:30 MŠK Žilina MFK Košice

    Fortuna liga 24. kolo

Nedeľa 5. Apríl 2015

  • 19:00 ŠK Slovan Bratislava AS Trenčín

    Fortuna liga 24. kolo

Sobota 11. Apríl 2015

  • 14:30 FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava

    Fortuna liga 25. kolo

  • 14:30 MFK Ružomberok DAC Dunajská Streda

    Fortuna liga 25. kolo

  • 14:30 MFK Košice FC ViOn Zlaté Moravce

    Fortuna liga 25. kolo

  • 17:30 AS Trenčín ŽP Šport Podbrezová

    Fortuna liga 25. kolo

  • 17:30 FK Senica MŠK Žilina

    Fortuna liga 25. kolo

Nedeľa 12. Apríl 2015

  • 19:00 Spartak Myjava Dukla Banská Bystrica

    Fortuna liga 25. kolo