HC 05 Banská Bystrica odohrá do odvolania svoje domáce zápasy v aréne Brezno. Z toho dôvodu nebude možné tieto stretnutia vysielať na HUSTE.tv. Ďakujeme za pochopenie.

Pre správne zobrazenie tejto stránky potrebujete mať nainštalovaný FlashPlayer 10 a aktivovaný javascript.

Dôležité upozornenie: po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Kalendár LIVE prenosov

Utorok 30. September 2014

  • 17:00 HK Nitra HK 36 HANT Skalica

    Tipsport extraliga 8. kolo

  • 17:00 HK Poprad HC´05 Banská Bystrica

    Tipsport extraliga 8. kolo

  • 17:00 Dukla Banská Bystrica AS Trenčín

    Fortuna liga 9. kolo

  • 17:30 MsHK DOXXbet Žilina HC Košice

    Tipsport extraliga 8. kolo

  • 17:30 Dukla Trenčín MHC Mountfield Martin

    Tipsport extraliga 8. kolo

  • 18:00 HKM Zvolen ŠHK 37 Piešťany

    Tipsport extraliga 8. kolo

Štvrtok 2. Október 2014

  • 13:00 ŠHK 37 Piešťany HK Orange 20

    Tipsport extraliga 9. kolo

  • 13:00 Ondrej Nepela Trophy Ženy - krátky program

    Krasokorčuľovanie  

  • 16:30 Ondrej Nepela Trophy Muži - krátky program

    Krasokorčuľovanie  

  • 18:15 Ondrej Nepela Trophy Šport. dvojice -kr.prog.

    Krasokorčuľovanie  

Piatok 3. Október 2014

  • 13:00 Ondrej Nepela Trophy Tanečné páry - kr. tanec

    Krasokorčuľovanie  

  • 14:45 Ondrej Nepela Trophy Šport. dvojice - voľná jazda

    Krasokorčuľovanie  

  • 16:30 Ondrej Nepela Trophy Ženy - voľná jazda

    Krasokorčuľovanie  

  • 17:30 MHC Mountfield Martin HK Nitra

    Tipsport extraliga 9. kolo

  • 17:30 HC Košice HKM Zvolen

    Tipsport extraliga 9. kolo

  • 18:00 ŠHK 37 Piešťany Dukla Trenčín

    Tipsport extraliga 9. kolo

  • 18:00 HK 36 HANT Skalica HK Poprad

    Tipsport extraliga 9. kolo

  • 18:30 FK Senica Dukla Banská Bystrica

    Fortuna liga 13. kolo

  • 20:30 Ondrej Nepela Trophy Víťazná ceremónia

    Krasokorčuľovanie  

Sobota 4. Október 2014

  • 12:00 Ondrej Nepela Trophy Tanečné páry - voľný tanec

    Krasokorčuľovanie