Pre správne zobrazenie tejto stránky potrebujete mať nainštalovaný FlashPlayer 10 a aktivovaný javascript.

Dôležité upozornenie: po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Kalendár LIVE prenosov

Streda 1. Apríl 2015

  • 17:00 HC Košice HC´05 Banská Bystrica

    Tipsport extraliga 1. zápas finále

  • 18:00 MŠK Považská Bystrica Tatran Prešov

    Hádzaná 9. kolo nadstavby 1.-6.

  • 18:00 Inter Bratislava MBK Rieker Komárno

    basketbal semifinále

  • 18:30 Spartak VKP Komárno VK Prievidza

    volejbal 3. zápas semifinále

Štvrtok 2. Apríl 2015

  • 19:30 HC Košice HC´05 Banská Bystrica

    Tipsport extraliga 2. zápas finále

Piatok 3. Apríl 2015

  • 18:00 VK Prievidza Spartak VKP Komárno

    volejbal semifinále

  • 19:00 DAC Dunajská Streda FC Spartak Trnava

    Fortuna liga 24. kolo

Sobota 4. Apríl 2015

  • 14:30 ŽP Šport Podbrezová Spartak Myjava

    Fortuna liga 24. kolo

  • 14:30 Dukla Banská Bystrica FK Senica

    Fortuna liga 24. kolo

  • 17:30 FC ViOn Zlaté Moravce MFK Ružomberok

    Fortuna liga 24. kolo

  • 17:30 MŠK Žilina MFK Košice

    Fortuna liga 24. kolo

  • 18:00 HKM Šaľa Tatran Prešov

    Hádzaná 10. kolo nadstavby 1.-6.

  • 18:00 BC Prievidza MBK Baník Handlová

    basketbal 3. zápas semifinále

Nedeľa 5. Apríl 2015

  • 17:00 HC´05 Banská Bystrica HC Košice

    Tipsport extraliga 3. zápas finále

  • 19:00 ŠK Slovan Bratislava AS Trenčín

    Fortuna liga 24. kolo

Pondelok 6. Apríl 2015

  • 17:00 HC´05 Banská Bystrica HC Košice

    Tipsport extraliga 4. zápas finále

Sobota 11. Apríl 2015

  • 14:30 FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava

    Fortuna liga 25. kolo

  • 14:30 MFK Ružomberok DAC Dunajská Streda

    Fortuna liga 25. kolo

  • 14:30 MFK Košice FC ViOn Zlaté Moravce

    Fortuna liga 25. kolo

  • 17:30 AS Trenčín ŽP Šport Podbrezová

    Fortuna liga 25. kolo